Каталог

Оплата

Готівкою кур'єру

доставка здійснюється по Києву на протязі від 1-го до 3-х днів, (залежно від групи товару), після прийняття замовлення. >

 


Безготівковий розрахунок

Вам буде виставлений рахунок для оплати. Після отримання платежу на наш розрахунковий рахунок Вам буде доставлено/вислано продукцію разом з усіма документами (оригінал С/Ф, накладні, податкова накладна, гарантійний талон).

 


На картку ПриватБанку

Швидкий та зручний спосіб оплати. Наші менеджери нададуть Вам номер банківської картки, на яку Ви зможете здійснити платіж за допомогою терміналу ПриватБанку, системи Приват24, а також у найближчому відділенні ПриватБанку.

 

 


Платіжною карткою

Оплата за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard через сервіс LiqPay. Це найшвидший і найпростіший спосіб оплати. Для оплати платіжною карткою під час оформлення замовлення на нашому сайті виберіть відповідний пункт. Далі Ви будете автоматично перенаправлені на захищений сервер LiqPay, де потрібно буде ввести дані платіжної картки. Після проведення платежу система поверне знову до нас на сайт. Підтвердження оплати прийде Вам на e-mail протягом 5 хвилин.

 

 


Для клієнтів ПриватБанку передбачена оплата карткою через сервіс Приват24


WebMoney (WMU)

Оплата за допомогою системи WebMoney тимчасово не доступна.